PEŁNOMOCNIK W SĄDZIE I W URZĘDZIE

Prowadzenie spraw sądowych nie jest proste, a każdy błąd czy niewiedza może drogo kosztować. Trzeba przestrzegać licznych wymogów formalnych, obowiązujących terminów oraz reagować na działania przeciwnika procesowego, a czasem także i sądu.

Czy wiesz o tym, że:

  • strona powinna zwrócić uwagę sądu na uchybienie przepisom postępowania, wnosząc o wpisanie zastrzeżenia do protokołu, po to by móc powoływać się na te uchybienia np. w apelacji?
  • już w pozwie należy zgłosić wszystkie twierdzenia i dowody, gdyż później może okazać się to niemożliwe?
  • przekroczenie terminu o jeden dzień, nie zgłoszenie jednego dowodu, czy nawet nie zadanie jednego pytania świadkowi może skutkować przegraniem sprawy?

Czy wiedziałeś o tym?

Nasi Klienci nie mają powyższych zmartwień, gdyż wiedzą, że ich sprawę prowadzi radca prawny, dla którego wizyta w sądzie jest niemal codziennością, a przepisy postępowania nie kryją przed nim żadnych tajemnic.

Powierz i Ty prowadzenie nam swojej sprawy.

Oferujemy aktywne reprezentowanie Klienta w sądzie, jako jego pełnomocnik procesowy, na każdym etapie sprawy. Obejmuje to zarówno sporządzenie stosownego pisma procesowego (pozew, wniosek, apelacja, sprzeciw od nakazu zapłaty, skarga), jak również udział w rozprawach.

Zapewniamy zastępstwo procesowe w postępowaniach przed sądami powszechnymi wszystkich instancji oraz Sądem Najwyższym, a także organami, komornikami sądowymi niezależnie od tego, po której stronie sporu jesteś.

*

Podobnie jak w sprawach cywilnych, oferujemy także kompleksową pomoc w sprawach z zakresu administracji publicznej, począwszy od napisania podania, poprzez aktywny udział w postępowaniu, a skończywszy np. na wniesieniu odwołania do samorządowego kolegium odwoławczego lub skargi do wojewódzkiego sądu administracyjnego.

Bądźmy w kontakcie

Kontakt

Telefon
600 934 420
Lokalizacja
ul. Józefowska 91, 40-145 Katowice
Godziny otwarcia
Pon-Pt: 09.00 - 17.00
Sławomir Włodarski
Kancelaria Radcy Prawnego
NIP: 954-261-43-12
Numer konta: 31 1050 1214 1000 0092 1391 5672